«ЗАХАР БЕРКУТ» | ПОКАЗ ДЛЯ ВПО

25 dec 2022

29 грудня о 17:00 на довгоочікувану прем'єру в Театрі Курбаса - виставу «Захар Беркут» за відомою повістю Івана Франка запрошуємо глядачів ВПО, які змушені були покинути свої домівки і звичне життя та зараз проживають у Львові.
Вхід на виставу безкоштовний за попередньою реєстрацією та за обов'язковою наявністю довідки ВПО (!). На вході адміністрація театру попросить Вас пред'явити довідку.
КІЛЬКІСТЬ МІСЦЬ ОБМЕЖЕНА

Форма для реєстрації:
https://docs.google.com/forms/d/1Eqgfu3rrS2YQs5-CwTiN9XZiq8nxccBEBONDjdIds/edit

“Здається мені, наше дотеперішнє спокійне життя пропало безповоротно… Сьогодні ми стоїмо на розстайній дорозі, сьогодні нам прийдеться вибрати: сюди чи туди. Тож годиться нам добре вияснити собі той вибір і те місце, на котрім ми стоїмо тепер!”

«Захар Беркут» - повість Івана Франка про боротьбу у XIII столітті жителів Тухольщини проти нашестя монголів. Це культовий твір українського класика, знаковий для українців, має зазвучати для нас по новому, через призму сьогоднішньої війни з росією.

Для всіх нас зараз постає питання, де знайти силу, щоб перемогти ворога. Сильнішого, більшого, жорстокого та безумного. І у Франковому «Захарі Беркуті» ми, сьогоднішні, можемо розгледіти певну формулу перемоги. Наша сила криється в звернення до свого коріння, усвідомленні нашої української ідентичності, єдності та любові до рідної землі.
Шлях до Перемоги складний, проте ми його подолаємо!

♯♭