Новини

Афіша

Шановні глядачі!

З 22 листопада ПОКАЗ ВИСТАВ ВІДНОВЛЕНО!

Усі учасники заходу повинні мати:
Або сертифікати про вакцинацію (2 дози),
Або негативні ПЛР тести чи експрес-тести на визначення антигену, зроблені не пізніше, ніж за 72 години до проведення заходу.

Вистави проходитимуть із 50%-ою завантаженістю глядацької зали.
Глядачі обов’язково мають перебувати в респіраторах або захисних масках, що покривають рот та ніс, протягом ВСЬОГО часу відвідування театру. Працівники театру, які обслуговують глядачів також працюють у захисних масках та рукавичках.

❗Просимо всіх наших глядачів мати з собою сертифікат чи результат тесту.
Наявність сертифікату чи тесту перевірятиметься на контролі перед входом до театру.
При відсутності вищевказаних документів, глядачі до приміщення театру та на виставу не допускатимуться❗

Згідно Протоколу комісії ТЕБ і НС №57 від 19 листопада 2021 р. та Наказу управління культури №158-р від 19 листопада 2021 р.

Просимо в приміщенні театру дотримуватись соціальної дистанції в 1,5м. А в перерві по можливості виходити на вулицю, щоб за цей час ми могли провітрити глядацьку залу.

Будь ласка, не нехтуйте правилами безпеки. Це надзвичайно важливо! Ми будемо дуже вдячні за Ваше розуміння та відповідальне ставлення!

04 гру 19:00

я, бог

за текстами Єжи Гротовського
Квитки
08 гру 19:00

Королева краси

Мартін МакДонах
Квитки
10 гру 19:00

Амнезія, або Маленькі подружні злочини

за п’єсою Еріка Емманюєля Шмітта
Квитки

Про театр

Театр імені Леся Курбаса — унікальний методологічний центр, який опанував і розробив цикл театральних методик та тренінгів акторської психофізики, пластики, голосу, провів серію спільних проектів з Workcenter Єжи Ґротовського (Італія), Школою драматичного мистецтва Анатолія Васільєва (Росія), Осередком театральних практик Gardzienice (Польща), Саратозьким міжнародним театральним центром (США). У 2006 році за творчі здобутки Театр імені Леся Курбаса було нагороджено найвищою українською нагородою в галузі культури — Національною премією імені Тараса Шевченка, а у 2007 році театру було присвоєно статус академічного.
♯♭