Новини

Афіша

Шановні глядачі, зверніть увагу, що у зв'язку із впровадженими заходами запобігання поширенню COVID-19, каса театру працюватиме у вибрані дні виключно для повернення квитків на вистави, що не відбулись в березні.
Придбати квитки на вистави в серпні буде можливо вже незабаром виключно online на сайті TicketClub. Дякуємо за розуміння, слідкуйте за новинами. Бережіть себе та своїх рідних!

Про театр

Театр імені Леся Курбаса — унікальний методологічний центр, який опанував і розробив цикл театральних методик та тренінгів акторської психофізики, пластики, голосу, провів серію спільних проектів з Workcenter Єжи Ґротовського (Італія), Школою драматичного мистецтва Анатолія Васільєва (Росія), Осередком театральних практик Gardzienice (Польща), Саратозьким міжнародним театральним центром (США). У 2006 році за творчі здобутки Театр імені Леся Курбаса було нагороджено найвищою українською нагородою в галузі культури — Національною премією імені Тараса Шевченка, а у 2007 році театру було присвоєно статус академічного.
♯♭