Афіша

Шановні глядачі!

Нагадуємо про прості правила відвідування Театру Курбаса в умовах карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19).
! Глядачі обов’язково мають перебувати в респіраторах або захисних масках, що покривають рот та ніс, протягом ВСЬОГО часу відвідування театру. Працівники театру, які обслуговують глядачів також працюють у захисних масках та рукавичках. Зазначені обмеження не застосовуються за умови наявності в усіх відвідувачів та працівників негативного результату тестування на COVID-19 методом полімеразної ланцюгової реакції або експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2 , яке проведене не більше як за 72 години до відвідування театру, або документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації.
! Перед пройденням квиткового контролю глядачі мають пройти дезінфекцію рук та температурний скринінг. Відвідувачі з температурою тіла вище 37,0° або з ознаками респіраторного захворювання на виставу не допускатимуться.
! Ми створили нові розкладки залу індивідуально для кожної вистави із врахуванням дотримання дистанції. Просимо і Вас в приміщенні театру дотримуватись соціальної дистанції в 1,5м. А в перерві по можливості виходити на вулицю, щоб за цей час ми могли провітрити глядацьку залу.

Будь ласка, не нехтуйте правилами безпеки. Це надзвичайно важливо! Ми будемо дуже вдячні за Ваше розуміння та відповідальне ставлення!

16 жов 19:00

Королева краси

Мартін МакДонах
Квитки
17 жов 19:00

Амнезія, або Маленькі подружні злочини

за п’єсою Еріка Емманюєля Шмітта
Квитки
20 жов 19:00

Формули екстази

за поезіями Богдана Ігоря Антонича
Квитки
27 жов 19:00

Марко Проклятий, або Східна легенда

за текстами Василя Стуса
Квитки
29 жов 19:00

Апокрифи

за Лесею Українкою
Квитки
♯♭