ВИСТАВА «я, бог» ПОЛЬСЬКОГО ТЕАТРУ "ХОРЕЯ"

22 жов 2021

2 та 3 листопада запрошуємо на виставу "Я, бог" польського театру ХОРЕЯ

Квитки онлайн за посиланням:
https://ticketclub.com.ua/event/5696/?session=13180

Постановка і акторський склад: Томаш Родовіч, Йоанна Хмєлєцка
Підготовка текстів та сценарію: Даріуш Косіньскі, Томаш Родовіч, Йоанна Хмєлєцка
Режисерські консультації: Вальдемар Разьняк
Музика: Томаш Кшижановскі
Сценічний рух: Йоанна Яворска-Мацяшек
Проєкт сценографії: Анджей Двораковскі, Томаш Родовіч
Виконання сценографії: Марцін Чайковскі, Маліна Войцєховска
Виготовлення костюмів: Анна Пшибит
Світло: Томаш Круковскі
Звук: Марцін Добіяньскі
Прем’єра: 23 серпня 2019,
Арт_Інкубатор на Фабриці мистецтв у Лодзі,
Міжнародний театральний фестиваль «Ретроперспективи 2019»
Тривалість вистави 80 хв.

Змагання Томаша Родовіча і колективу «ХОРЕЇ» з ідеєю театру та постаттю Єжи Ґротовського можна чітко прослідкувати у трьох виставах: «Ґротовський – спроба відступу» (2010), «Студії над «Гамлетом» (2017) і «я, бог» (2019). Театр «ХОРЕЯ» має постійну потребу протистояти мисленню Ґротовського про театр, про актора; його досягненням у просторі мистецтва, концепціям релігії, культури, а насамперед – його рефлексії про фізичну форму людини.
Вистава «я, бог» сягає незвіданої та маловідомої частини мистецької діяльності Ґротовського, який до цього часу має величезний вплив на формування сучасного театру, особливо українського.

Ця вистава – це камерна розповідь про найважливіший шлях пошуків Ґротовського в театрі та у житті. Вона торкається його найбільш духовних питань. Режисерсько-акторський дует ставить цей спектакль, побудований за формулою театрального есе (який є поєднанням різних текстів та естетики руху), у перспективі пошуку відповіді на найважливіше питання, яке людина може поставити собі – про існування/неіснування Бога.
Як пізнати те, що неможливо пізнати? Яким чином можна заглянути на «інший бік»? Актори розігрують свої питання на основних протиставленнях: життя-смерть, чоловік-жінка, людина-бог, здоров’я-хвороба, молодість-старість.

Дофінансовано у рамках Багаторічної програми «НЕЗАЛЕЖНА» на 2017-2022 рр., в рамках грантової програми Інституту Адама Міцкевича «Культурні помости».

♯♭