Коли цвіте полин cover

Коли цвіте полин

Райнер Бер
Жанр
Танець
Тривалість
2 год. 30 хв. з антрактом
Дата прем'єри
03 квітня 2024 р.

"Спроба цього процесу полягає в тому, щоб знайти мову в момент, який залишає вас безмовними. Мова про тугу, надії, мрії, розпач, втрату, страх і любов, єдність і самотність. Про наші сильні та слабкі сторони та бажання зцілитися.
Дивлячись на цей час, ви заглядаєте в себе. Де в нас війна і де зцілення? Ми шукаємо відповіді в питаннях і дозволяємо те, що знайдемо, обговорювати. Мова, яка звільняє вас від неможливості зрозуміти себе. Розірвані на фрагменти переживання, які вказують на ціле і завжди мають на увазі усіх. Кожна мить має минуле і майбутнє, але коротких уривків достатньо, щоб здогадатися про все. Справа не в мові, а в тому, що змушує нас говорити всередині. Чому ми такі як є. Ніби життя проходить повз нас і врешті-решт ми розуміємо, хто ми є. Тому що ми нарешті слухаємо і чуємо, даючи слово нашим предкам і тим, хто ще не народився"
Райнер Бер

Постановка - Райнер Бер
Асистентка - Галина Щупак
Художниця - Юлія Рибка

Діють та творять:
Андрій Водичев, Тетяна Каспрук, Микола Береза, Наталія Рибка-Пархоменко, Денис Соколов, Марія Онещак, Марина Мазур, Марко Свіжінський, Дарина Федина, Діана Константінова

Фото Анастасії Хлібник

За підтримки Управління Культури Львівської міської ради

Дати

Тимчасово немає інформації про дати.

Персоналії

♯♭