Вечір вистав проєкту «Говори тілом» cover

Вечір вистав проєкту «Говори тілом»

Богдан Поліщук
Жанр
вистави
Тривалість
2 год.
Вікове обмеження
14+
Дата прем'єри
07 червня 2023 р.

Платформа сучасного танцю презентує:
“Dance Macabre. Безсмертний танок” та “Сліди” - дві вистави проєкту “Говори тілом” в межах міжнародного театрального фестивалю "Золотий лев - 2023"

Сьогодні загроза існуванню України знову перестала бути фактом минулого, тому митці, хореографи, танцівники відчувають потребу осмислювати в своїх роботах виклики, з якими стикається кожен українець. Мова тіла і танець дають змогу говорити про найскладніше, для чого бракує слів.

Danse macabre. Безсмертний танок
Ця мініатюрна постановка народжена на перетині танцю, фізичного театру й музики. Переплетіння експериментальних пошуків із традицією, живе звучання колісної ліри та сучасний танець запропонують вам не тільки ефектну форму, але й важливі та глибокі сенси. Кругообіг, а головне — взаємозалежність Життя і Смерті, місце людини в цій одвічній круговерті — ось на чому зосереджується вистава. Дві перформерки на 30 хвилин занурять вас у химерний та одночасно чарівний світ сучасного танцювального театру.

Режисер та художник — Богдан Поліщук
Хореографка, перформерка — Олександра Магера
Лірниця, перформерка — Варвара Турта
Художниця зі світла — Світлана Змєєва

Сліди
В основі роботи — ідеї К. Г. Юнга про колективне несвідоме. Наші дії в теперішньому обумовлені тим, що сталося в минулому, а наша поведінка — дзеркало попередніх поколінь. Зв’язок з ними не обмежується лише пам’яттю.
Вистава “Сліди” — це танцювальна візуалізація скутків психологічних травм, що зумовлені історичними трагедіями. Вони показують, як наша культура, наші відносини з людьми і наша доля можуть бути визначені минулим. Але варто пам’ятати, що ці відбитки також можуть стати ключем до того, як змінити сценарій нашого майбутнього.

Хореографка — Тетяна Знамеровська
Перформерки — Катерина Погорєлова, Тетяна Знамеровська
Композитор — Іван Гаркуша (John Hope)
Сценограф, художник з костюмів — Олег-Родіон Шуригін-Грекалов
Художниця зі світла — Світлана Змєєва

В рамках події також відбудеться презентація YouTube-каналу ”Let the body speak”, на якому зібрані відеороботи українських танцівників та хореографів, створених під час війни.

Тривалість події: 2 години з антрактом

Захід організовано Платформою сучасного танцю (Україна) в рамках проєкту Говори тілом/Let the body speak, який відбувається за підтримки Українського культурного фонду і Trust for Mutual Understanding.

♯♭