Кабаре Бухенвальд. Вечір І cover

Кабаре Бухенвальд. Вечір І

КЛІМ
Жанр
Нескінченні жіночі розмови насправді щасливих жінок
Тривалість
2 год. 10 хв. з антрактом
Дата прем'єри
27 грудня 2019 р.
Переглянути тизер

«Любов довготерпИть
любов милосердствуЄ
любов не гніваєтьсЯ
любов не заздрИть
довготерпИть
милосердствуЄ
не гніваєтьсЯ»

«Всі ці еманації та аромати; гострі, як бурульки, почуття, приховані за хуртовиною слів; набатні шепотіння і задушені зойки; лихоманкові любовні зітхання і зрадливі образи створюють енергетичне поле вистави «Кабаре Бухенвальд».
Автор тексту, що його можна трактувати як довгу сповідь однієї героїні, але й як мозаїку спогадів та зізнань різних жінок, - театральний чарівник та дослідник КЛІМ, давній друг курбасівців, дав своєму твору провокативну назву, однак, не збирався, мабуть, нікого спеціально шокувати.. його скоріше, надихають біблійна «Книга Йони», фільм «Дзеркало» Андрія Тарковського, Дантова «Божественна комедія». Але насамперед – невигадані, однаковою мірою типові та унікальні фрагменти конкретних доль, які, власне, й формують тендітний та химерний сюжет львівського «Кабаре Бухенвальд».
«Бухенвальд» -- звісно, метафора. Бо концентраційним табором, зрештою, виявляється індивідуальний, настояний на егоїзмі внутрішній світ самої людини, її мстива і вдячна пам’ять, її невитравлені образи та зради, її незримі зв’язки з предками, її кострубаті мрії і вицвілі надії. Власне, всі монологи в цьому «Кабаре» -- про те, що зберігаєш, хочеш від цього позбутися, але змушений завжди носити з собою.
По суті, дуже трагічна притча. Але вистава, натомість, виявляється світлою та навіть оптимістичною. Бо можна виливати на інших свій душевний бруд, як, на жаль, практикується в нашому суспільстві, а можна, як це трапляється з героїн(ями)ею вистави, сповідально цю душу розчахнути. Сподіваючись бути почутою.»
Сергій Васильєв

«життя воно весь чАс
іде на зустріч тобІ
воно заглядає тобі у вічІ
і чекає що тИ
ідеш назустріч йомУ
на зустріч з собоЮ
воно хоче бачитИ
що тИ
щаслИва
всі хочУть
бачити твою щасливу посмішкУ
на зустріч собІ
твоє щастЯ»

Постановка – Володимир Кучинський
Сценографія – Володимир Стецькович
Костюми – Юлія Рибка-Коваль
Музика – Олесь Коваль
Пластика – Дарина Тураш

Діють:
Тетяна Каспрук
Оксана Козакевич
Марія Онещак
Наталія Рибка-Пархоменко

Валерія Петрук
Андрій Лань

Дати

Тимчасово немає інформації про дати.

Персоналії

♯♭