Новини

Афіша

Дорогі глядачі!
Ми відновлюємо свою роботу!

Зверніть увагу на час початку вистав.

✅ Квитки за покликанням під кожною подією, або в касі Театру (каса працює в дні вистав - ср, пт, сб, нд за 2 години до початку вистави - з 15:00 та з 16:00 відповідно до початку о 17:00 та о 18:00)

У випадку повітряної тривоги під час вистави ми будемо змушені зупинити дійство і запросити всіх присутніх до нас в укриття.

За тривалості тривоги менше ніж 30 хв вистава буде продовжена. Якщо тривога триватиме довше за 30 хв - вистава буде скасована, а квитки будуть дійсні на наступну дату (про це повідомлятиме особисто адміністрація сайту продажу квитків та адміністрація Театру).
Кошти за куплені квитки, у випадку відмови щодо перенесення на іншу дату, не повертаються.

❗❗ У ЦІЛЯХ БЕЗПЕКИ ВІДВІДУВАЧІВ ТЕАТРУ ПОТРАПИТИ НА ВИСТАВИ МОЖНА ЛИШЕ ЗА НАЯВНОСТІ ЗІ СОБОЮ ПАСПОРТА ❗

01 лип 17:00

Амнезія, або Маленькі подружні злочини

за п’єсою Еріка Емманюєля Шмітта
Квитки
02 лип 17:00

Королева краси

Мартін МакДонах
Квитки
03 лип 17:00

Лісова пісня

за Лесею Українкою
Квитки

Про театр

Театр імені Леся Курбаса — унікальний методологічний центр, який опанував і розробив цикл театральних методик та тренінгів акторської психофізики, пластики, голосу, провів серію спільних проектів з Workcenter Єжи Ґротовського (Італія), Школою драматичного мистецтва Анатолія Васільєва (Росія), Осередком театральних практик Gardzienice (Польща), Саратозьким міжнародним театральним центром (США). У 2006 році за творчі здобутки Театр імені Леся Курбаса було нагороджено найвищою українською нагородою в галузі культури — Національною премією імені Тараса Шевченка, а у 2007 році театру було присвоєно статус академічного.
♯♭